Безкоштовні ліки хворим на цукровий діабет доступні в аптеці

Дата: 02.09.2021 11:41

Фото без описуЗ 1 вересня хворі на цукровий та нецукровий діабет з Оброшинської громади можуть знову отримати безплатно ліки в аптеці. Таке рішення цього тижня прийняли на засіданні виконавчого комітету Оброшинської сільської ради. Кошти відповідно до рішення передбачено субвенцією з державного бюджету в сумі 200 тис грн.

Нагадаємо, сьогодні лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет забезпечується місцевими органами влади за кошти субвенції з державного бюджету та місцевих бюджетів. Зокрема Оброшинська сільська рада передбачила на ліки хворим близько 100 тис грн.

До слова, в Оброшинській громаді нараховується майже 50 осіб інсулінозалежних та 35 осіб неінсулінозалежних, які приймають таблетовані препарати.

Також важливо, що з 1 жовтня пацієнти зможуть отримувати інсуліни за програмою “Доступні ліки” у будь-якій аптеці, яка працює за договором з НСЗУ.