Вітаємо освітню спільноту Оброшинської громади з початком навчального року

Дата: 01.09.2021 16:02

Сьогодні з урочистостей на шкільних подвір’ях розпочали новий навчальний рік у трьох школах Оброшинської громади.

Голова громади Іван Галич на святі 1-го вересня привітав усіх присутніх з початком навчального року, побажавши рішучості та впевненості, цілеспрямованості та мудрості, щоб здобувати нові знання і гідно представляти наші школи надалі.

Також голова громади відзначив, що було проведено конкурс на посаду директорів, де конкурсною комісією обрано керівником Оброшинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Л.Шанковського Дмитрик Людмилу Ігорівну та Бурбана Степана Івановича, директором Ставчанського НВК ЗЗСО І-ІІІ ступенів. За багаторічну невтомну працю подякував й Антонів Любов Василівні.

З вітальним словом виступила Оксана Бенцак, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Оброшинської сільської ради, відзначивши обласними грамотами Дмитрик Людмилу Ігорівну та вчителів школи.

Нехай цей шкільний рік пройде цікаво і буде плідним для нас усіх!