Напередодні 24 серпня мешканці громади отримали соціальну допомогу

Дата: 26.08.2021 12:33

Фото без описуПереддень свята незалежності 56 продуктових наборів сформовано та передано мешканцям сіл Оброшине, Ставчан, Конопниця, які опинились у складних життєвих обставинах. До фурмування наборів долучились ПП "Оліяр" та мешканці громади, які взяли участь в благодійній акції «Кошик для потребуючих».

Відділ соціальної роботи Оброшинської сільської ради і надалі ініціюватиме проведення таких заходів, що спрямовані допомогти продуктами першої необхідності одиноким літнім людям, особам з інвалідністю, сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах і проживають на території Оброшинської ТГ.

Крім того, напередодні свята незалежності 48-ом реабілітованим та потерпілим від політичних репресій мешканцям громади виділено матеріальну допомогу з місцевого бюджету.