Місцеві фермери можуть отримати фінансову допомогу

Дата: 12.08.2021 10:25

Відповідно до Постанови КМУ від 07 лютого 2018 р. № 106 (із змінами) фінансова підтримка розвитку фермерських господарств у 2021 році передбачена за такими напрямами:

-часткова компенсація витрат фермерським господарствам, пов’язаних з наданими сільськогосподарськими дорадчими послугами (крім новостворених);

-фінансова підтримка новостворених фермерських господарств для отримання сільськогосподарських дорадчих послуг;

-бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) — новоствореним фермерським господарствам;

-спеціальна бюджетна дотація за утримання корів усіх напрямів продуктивності фермерському господарству, у власності якого перебуває від п’яти корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства.

Детальніше з умовами надання державної підтримки та переліком документів можна ознайомитись у Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженим Постановою КМУ від 07 лютого 2018 р. № 106 (із змінами), що додається.

Документи на дотацію за утримання корів подаються  до 31 серпня поточного року до департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА за адресою: м. Львів, просп. В.Чорновола, 57 (5 поверх, кімн.122).

За додатковою інформацією звертатись в департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА за тел. (032) 255-05-72067 835 93 95.

Заявка на дотацію

Спеціальна бюджетна дотація (пояснення)

Постанова КМУ №106