Жнива - найбільш пожежонебезпечний період

Дата: 13.07.2021 15:14

Фото без описуВідділ з питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи Оброшинської сільської ради доводить до відома населення громади та суб‘єктів господарської діяльності про високу пожежну небезпеку, особливо під час проведення жнивної кампанії.

Просимо керівників сільськогосподарських підприємств нашої громади організувати забезпечення протипожежного захисту сільгоспугідь під час збирання врожаю:

- не допустити експлуатацію сільськогосподарської техніки залученої для збирання врожаю, без обладнання іскрогасниками та засобами пожежогасіння відповідно до вимог нормативно-правових актів у сфері пожежної безпеки;

- провести з усіма працівниками підприємств, які задіяні до жнивної кампанії навчання та інструктажі з питань пожежної безпеки.

Категорично забороняється спалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях. Порушення карається законом і штрафом до 30 тис. грн. відповідно до статті 77 КУпАП.