Нашої допомоги потребує маленька жителька села Ставчани

Дата: 16.06.2021 17:15

Фото без описуАнгелінці Холод буде лише 7 років. Вона учениця 1-го класу Ставчанської школи та єдина дитина у батьків.

Життєрадіста, безтурботна, весела, активна і кмітлива школярка сьогодні бореться за право жити.

Нещодавно дитині поставили страшний діагноз: пухлина позаочеревинного простору. Надія на одужання є! Проте ще потрібно пройти довгий шлях лікування.

Друзі, рідні та односельчани уже активно долучаються до збору коштів і просять усіх небайдужих допомогти сім’ї зібрати кошти на лікування.

Кошти можна перерахувати на рахунок: 4441 1144  2713 5718 (Холод Лілія Ярославівна).

Будемо вдячні кожному за фінансову підтримку та спільну молитву, а також за поширення цієї інформації.