В Оброшинській громаді буде ЦНАП

Дата: 08.06.2021 17:57

Фото без описуЗа результатами відбору заявок на отримання субвенції з державного бюджету на розвиток мережі ЦНАПів у 2021 році Оброшинська сільська рада у списку переможців.

Більше ніж 958 тисяч гривень з держбюджету буде спрямовано на капітальний ремонт частини приміщення Народного дому Оброшинської сільської ради, де буде розміщено Центр надання адміністративних послуг в с. Оброшине.

Відділом економічного розвитку було підготовлено клопотання на розподіл субвенції. Кошти субвенції вже найближчим часом мають надійти в місцеві бюджети. Також Оброшинська сільська рада гарантує співфінансування проекту в розмірі 15% від загальної вартості.

Окрім Оброшинської громади, ще 15 громад Львівщини отримають кошти з держбюджету на розвиток ЦНАПів.

Нагадаємо, рішенням сесії Оброшинської сільської ради від 08.04.2021 року №180 «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Оброшинської сільської ради» створено центр надання адміністративних послуг як структурний підрозділ ради.

Довідково. ЦНАП - це єдине місце (приміщення), де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги у комфортних умовах в найкоротші терміни. Зокрема щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, реєстрацію актів цивільного стану, паспортні послуги, послуги соціального характеру тощо.

Фото: decentralization.gov.ua