Від початку травня складено та вручено мешканцям громади близько 30 приписів щодо порушень Правил благоустрою

Дата: 25.05.2021 10:59

Фото без описуЗ 1 травня в Оброшинській громаді здійснюються комісійні виїзди та перевірки на наявність укладених угод на вивіз ТПВ. Відтак від початку травня було складено та вручено мешканцям громади близько 30 приписів на усунення виявлених порушень Правил благоустрою на території Оброшинської сільської ради.

Відповідно до вимог п.11 Правил благоустрою, мешканцям необхідно усунути виявлені порушення у сфері благоустрою та заключити договір на вивезення сміття. За невиконання вимог Правил благоустрою порушників буде притягнуто до адміністративної відповідальності згідно ст. 152 КУпАП.

Нагадаємо, у квітні на зустрічі з керівником компанії "Санком-Львів" було домовлено про надання в користування перших 100 безкоштовних сміттєвих баків для тих, хто досі не уклав угоди. Впродовж травня 2021 року було укладено 58 договорів на вивіз ТПВ з приватними будинками та передано їм у користування сміттєві баки.

Договір на вивіз ТПВ можна укласти через контролерів КП «Оброшин» або звертатись безпосередньо в КП «Оброшин». Адреса: с.Оброшине, вул.Шевченка, 5, 1 поверх.