Відбулось позачергове засідання комісії ТЕБ і НС

Дата: 24.05.2021 16:55

Фото без опису21 травня відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки i надзвичайних ситуацій Оброшинської сільськоі ради.

На комісії розглянуто питання та складено план подальших дій заходів щодо реагування на можливі надзвичайні ситуації в умовах ускладнення воєнно-політичної обстановки. В результаті вирішено привести в готовність захисні споруди призначені для укриття в Народному домі с.Оброшине та приміщенні амбулаторії.

Також Оброшинська сільська рада підпише з ПП «Оліяр» меморандум про співпрацю щодо забезпечення сталого функціонування об'єктів життєзабезпечення населення аварійним водопостачанням, транспортними засобами. Також повинні підписати меморандум з ПАТ «Миколаївське АТП».

Крім того, в громаді заплановано провести практичні заняття та тренування з особовим складом органів евакуації.

Протокол №8 (1) (2) (3)