Відновлено прийом документів на оформлення субсидій: документи потрібно подавати не усім

Дата: 24.05.2021 15:39

Фото без описуВідповідно до постанови КМУ від 19 травня 2021 р. №505 «Деякі питання призначення житлових субсидій» з  01.05.2021 року.

Розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, проводиться без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

1. надавалася у грошовій безготівковій формі;
  2. була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);
  3. була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації (акти обстеження житлових умов).

За іншими роз’ясненнями звертатися у відділ соціальної роботи Оброшинської сільської ради (приміщення аблулаторії с.Оброшине). Прийомні дні вівторок-четвер з 09 до 18 год (обід 13-14 год).