Оброшинська дитяча музична школа перемогла у конкурсі

Дата: 18.05.2021 15:54

Фото без описуУ Львівській ОДА визначили переможців конкурсів «Топ 10 мистецьких шкіл» та «Топ 10 Народних домів» Львівщини. Цьогоріч на обласний конкурс «ТОП 10 мистецьких шкіл» було подано 32 конкурсні заявки. За результатами розгляду конкурсних пропозицій комісія обрала 10 переможців конкурсу. З них у списку переможців - Оброшинська дитяча музична школа.

Комісія брала до уваги чимало критеріїв оцінювання: активність школи, кількість переможців у різноманітних конкурсах, кількість проведених заходів у школах та безпосередня участь учнів шкіл.

Основна мета конкурсу – забезпечити покращення матеріально-технічної бази закладів культури та освіти, що сприятиме активній діяльності закладів.

З обласного бюджету для переможців конкурсів «Топ-10» передбачено фінансування в сумі 1 млн 800 тис грн. Кошти, які виділять у межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини для переможців, Оброшинська дитяча музична школа скерує на закупівлю музичних інструментів.

До слова, Оброшинська дитяча музична школа знаходиться в приміщенні старої середньої школи, якому вже понад 100 років. Музична школа заснована у 1973 році. Музична школа налічує 10 класів, танцювальний зал. Створено 17 творчих колективів.

Також було подано заявку на участь «Топ 10 Народних домів». Проте, заявка відбору не пройшла.