П'ять проєктів Оброшинської ТГ, які подавали на конкурс мікропроєктів-2021 у списку потенційних переможців

Дата: 30.04.2021 14:58

Фото без описуСьогодні, 30 квітня, Конкурсною радою було затверджено потенційних переможців обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив-2021.

Із 2216 зареєстрованих проєктів – 5 проєктів Оброшинської ТГ у рейтингу потенційних переможців. Нагадаємо, усього Відділом будівництва, економічного розвитку, міжнародної співпраці та залучення інвестицій Оброшинської сільської ради було подано на конкурс 20 проєктів.

Отож, попередньо відібрані наші проекти:

- Придбання сантехнічного обладнання для дошкільного навчального закладу (ДНЗ) в с. Оброшине;

- Капітальний ремонт тиру Оброшинської ЗОШ I-III ступенів в с. Оброшине;

- Капітальний ремонт приміщення фельшерсько-акушерського пункту (ФАПу) в селі Конопниця;

- Капітальний ремонт системи вуличного освітлення по вул. Полуботка, вул. М. Конопницької, вул. Шептицького та вул. Л. Українки в с. Конопниця;

- Впровадження системи відеоспостереження у с. Конопниця;

Та важливо(!) потенційні переможці мають до 28 травня включно подати рішення органів місцевого самоврядування про забезпечення бюджетного співфінасування у розрізі проєктів до Львівської облради.

Варто нагадати, що Положенням про цей конкурс передбачено наступну схему співфінансування: до 50% витрат покриває субвенція з обласного бюджету, не менше 10% витрат має бути як внесок громади або спонсорів, а решту коштів на реалізацію - із місцевого бюджету територіальної громади.