Як стати громадським інспектором з охорони довкілля

Дата: 19.04.2021 12:57
Кількість переглядів: 706

Законодавством визначено можливість здійснення громадського контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища шляхом реалізації громадянином України права  на отримання повноважень громадського інспектора з охорони довкілля.

Діяльність громадського інспектора координує державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Львівської області, який надає відповідну методичну допомогу. Крім цього, Державна екологічна інспекція у Львівській області періодично організовує навчання для громадських інспекторів з метою вирішення актуальних питань у природоохоронній сфері, зокрема, для забезпечення належного контролю під час пожежонебезпечного періоду, а також у період заборон на проведення полювання та рибальства.

Громадянин України, який має намір бути громадським інспектором здійснює діяльність на громадських засадах, без увільнення від основної роботи і без оплати праці, подає відповідні документи Інспекції.

Відповідна інформація для претендентів та форми для заповнення опубліковані на офіційному сайті Інспекції у розділі «Зв’язки з громадськістю» за посиланням: https://lviv.dei.gov.ua/posts.

Документи можна подавати до Інспекції за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 98, к.506. У разі відсутності зауважень щодо поданих документів, буде прийнято рішення про проходження стажування та надання допуску претендентів до участі у співбесіді.  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано