Про намір здійснити коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

Дата: 16.04.2021 16:11

Фото без описуШановні споживачі!

На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 КП «Оброшин» доводить до відома споживачів, що має намір вимушено коригувати свої тарифи на водопостачання, водовідведення та на утримання будинків та прибудинкових територій.
На сьогоднішній день, діють тарифи з водопостачання, водовідведення та на утримання будинків та прибудинкових територій, які були встановлені Рішенням сесії Оброшинської сільської ради від 18.05.2018 р. № 722 в наступних розмірах:
Для населення:
•     водопостачання –7,75 грн./м3 з ПДВ

•     водопостачання у розрахунку на одну особу – 44,80 грн з ПДВ

•     водовідведення у розрахунку на одну особу – 24,57 грн з ПДВ

•     тариф на утримання будинків та прибудинкових територій –0,79 грн./кв.м. загальної площі

Для установ, організацій, підприємців:
•     водопостачання –7,75 грн./м3 з ПДВ
•     водовідведення –4,25 грн./м3 з ПДВ
Розрахунок тарифів був здійснений відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01.06.2011 р. № 869.

Водночас, слід зазначити, що в умовах зростання основних складових тарифів, зокрема: мінімального прожиткового рівня працездатної особи та рівня мінімальної заробітної плати та відповідно сум відрахувань, складових вартості електричної енергії, виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам на виробництво послуг з водопостачання та водовідведення. У зв’язку з цим, з метою належного функціонування підприємства виникла нагальна необхідність приведення тарифів на послуги водопостачання, водовідведення та на утримання будинків та прибудинкових територій до економічно обґрунтованого рівня.
15 квітня 2021 року КП «Оброшин»  звернулось до виконавчого комітету Оброшинської  сільської ради із заявою та розрахунковими матеріалами для коригування тарифів з водопостачання, водовідведення та на утримання будинків та прибудинкових територій.
Розрахунковий (плановий) тариф на водопостачання, водовідведення та на утримання будинків та прибудинкових територій має наступний розмір:
Для населення:
•     водопостачання –10,88  грн./м3 з ПДВ

•     водопостачання у розрахунку на одну особу – 62,94 грн з ПДВ

•     водовідведення у розрахунку на одну особу – 24,57 грн з ПДВ

•     тариф на утримання будинків та прибудинкових територій –1,09 грн./кв.м. загальної площі

Для установ, організацій, підприємців:
•     водопостачання – 10,88 грн./м3 з ПДВ
•     водовідведення – 4,25 грн./м3 з ПДВ
Зазначені тарифи на послуги водопостачання, водовідведення та на утримання будинків та прибудинкових територій заплановано ввести в дію з 01.05. 2021 року.
Зауваження і пропозиції щодо скоригованих тарифів на 2021 рік від фізичних та юридичних осіб приймаються з 16 квітня по 22 квітня 2021 року за адресою: вул. Шевченка,5, e-mail:
kpobroshyn@ukr.net (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до тарифів»).

Адміністрація КП «Оброшин».