При Оброшинській сільській раді створять Молодіжну раду

Дата: 13.04.2021 12:55

Фото без описуВідповідно до рішення №185 від 8 квітня 2021 р. "Про створення молодіжної ради при Оброшинській сільській раді", яке прийняли депутати на 10 сесії Оброшинської сільської ради, буде створено Молодіжну раду. Крім цього, затверджено Положення про Молодіжну раду, а також створено ініціативну групу, яка займатиметься підготовкою проведення установчих зборів. До складу ініціативної групи увійшли: Гук Владислав Володимирович, Панахид Олена Тарасівна, Бенцак Анна Олегівна, Чайковська Ольга Андріївна, Козак Юрій Романович.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи, кандидатом на членство в молодіжній раді подається заява у довільній формі.

До заяви додаються:

- Бланк підписів десятьох молодих мешканців громади (14-35 років).

- Біографічна довідка кандидата на членство в молодіжній раді із зазначенням його прізвища, імені , по батькові, місця роботи чи навчання.

- Копія паспорта громадянина України або свідоцтва про народження.

Прийом заяв для участі в установчих зборах Молодіжної ради триватиме з 14.04.21 до 28.04.21.

Нагадуємо, що Молодіжна рада - це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях. Це інструмент молодіжного “голосу”, який дає можливість почути молодих людей.

Детальніша інформація за телефоном: 099 557 64 23.