Оброшинська громада долучилась до Всесвітньої екоакції «Озеленення планети»

Дата: 12.04.2021 12:05

Фото без опису

В один день, 10 квітня, в с. Оброшине, Ставчани та Конопниця було висаджено 160 фруктових дерев закуплених Оброшинською сільською радою: яблуні, груші, вишні, черешні, сливи, а також 250 саджанців ялиці та сосни звичайної.

Під керівництвом сільського голови Івана Галича та за участі заступників, старост сіл, працівників сільської ради, депутатів, КП "Оброшин" та усіх охочих мешканців в суботу озеленили нашу громаду. До екоакції в с.Оброшине долучились й наші партнери з ГО "Добро.Дій".

Просимо жителів громади відповідально віднестись до збереження зелених насаджень, аби наші хороші справи залишились прикладом для майбутніх поколінь.

Дякуємо усім, хто прийшов. Разом зможемо більше! Зустрінемо Великодні свята у чистій і озелененій громаді.