Ветеранам УПА передбачено адресну грошову допомогу

Дата: 31.03.2021 16:01

Фото без описуДо Дня Героїв України, який відзначають 23 травня українські вояки-борці, зокрема, ті, які проживають на території Оброшинської громади і боролись за незалежність України мають право на одноразову допомогу у рамках Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Львівської облради.

Кому передбачено допомогу?

1. Ветеранам УПА;

2. Вдовам (вдівцям) політв’язнів і вдовам (вдівцям) ветеранів УПА, виплата яким проводиться до Дня Героя;

3. Реабілітованим громадянам за ст. 1-2, 1-3 ЗУ «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917–1991 років»;

4. Особам, які отримали посвідчення реабілітованого відповідно до постанови Кабміну від 24 червня 1991 року № 48 «Про заходи щодо реалізації Закону Української РСР «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні»;

5. Та тим, хто має посвідчення реабілітованого та потерпілого від політичних репресій, виданого Львівською облрадою, виплата яким проводиться до Дня Незалежності України.

Які документи потрібно подати?

Вищезазначені особи мають право звернутися з письмовою заявою до Відділу соціального захисту Оброшинської сільської ради на призначення соціальної допомоги. Крім того, треба додати копію посвідчення, паспортні дані, ідентифікаційний номер, реквізити банку.

Яка сума допомоги?

Допомога надається один раз на рік, виходячи з обсягу затверджених коштів на цю мету на відповідні роки, чисельності одержувачів допомоги, у розмірі, визначеному в паспорті бюджетної програми на відповідний рік.

Громадянам, які належать до кількох категорій осіб, визначених цим порядком, виплачується одна допомога.

Як виплачують допомогу?

Допомога виплачується за місцем проживання/реєстрації одержувачів шляхом перерахування коштів банківським установам на особові рахунки або через державні підприємства поштового зв’язку.

Фото varianty.lviv.ua