Час робити добро. Долучайтесь до соціальної ініціативи «Кошик для потребуючих»

Дата: 23.03.2021 13:14

Фото без описуВідділ соціальної роботи Оброшинської сільської ради запускає на території об’єднаної громади соціальну ініціативу «Кошик для потребуючих».

Мета ініціативи – допомогти продуктами першої необхідності одиноким літнім людям, особам з інвалідністю, сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах і проживають на території Оброшинської громади. Також, з часом, хочемо організовувати збір продуктів та необхідних речей для бійців АТО/ООС, які цього потребують.

На сьогодні на території громади проживає 34 одиноких осіб літнього віку, 85 осіб з інвалідністю, з яких - 27 дітей, 10 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги та підтримки. Наголосимо, що ця акція є виключно добровільною та особистою справою кожного!

Що збираємо?

Продукти харчування довгого терміну зберігання (крупи, макаронні вироби, консерви, кава, чай, солодощі та ін.), засоби гігієни (засоби для прання, шампуні, зубні пасти, мило).

Куди приносити?

Соціальні працівники розміщують споживчі кошики у приватних магазинах в селі Оброшине, Ставчани та в Конопниці. Також можна приносити вищезазначені речі у Відділ соціальної роботи Оброшинської сільської ради (приміщення амбулаторії, лівий блок, перші двері).

Коли можна долучатись до ініціативи?

Такі соціально-благодійні акції проходитимуть шість разів на рік напередодні великих свят. Впродовж тижня кошики стоятимуть на полицях магазинів.

Як далі розподіляють зібрані речі?

Соціальні працівники збиратимуть до купи продукти з кошиків, сортуватимуть та передадуть особисто в руки тим, хто потребує нашої з вами допомоги.

Звіт про результати соціальної ініціативи будемо розміщувати на наших сторінках в соціальних мережах.

За іншими детелями можна звертатись у Відділ соціальної роботи Оброшинської сільської ради.