Відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 19.02.2021 18:30

Фото без описуУ п'ятницю в Оброшинській сільській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Членами комісії розглянуто питання подальших дій в громаді у випадку різкого потепління та відлиги.

Відтак комунальне підприємство "Оброшин" у межах можливості підготовлено до реагування на стихійні виклики. Екскаватор після ремонту залишається на ходу, а вже з понеділка на місцеві дороги зможе виїхати інший комунальний трактор із навісним обладнанням. На вихідних у черговому режимі працюватимуть працівники благоустрою. У разі потреби залучатимемо й інші служби.

Також попередньо обстежено водні об'єкти у межах населених пунктів, які можуть вийти з берегів.

До складу комісії входять:
Галич Іван, Панахид Петро, Содома Наталя, Хом'як Ярослав, Охрін Ярослав, Тимчишин Степан та Короляк Емілія.