Дорожня техніка в Оброшинській громаді в останні дні працює в посиленому режимі

Дата: 12.02.2021 20:53

Фото без описуВпродовж останніх двох днів до пізньої ночі на місцевих дорогах працювала снігоочисна техніка. В селі Оброшине сніг на дорогах розгортав водій МАNу із іншої територіальної громади та екскаватор КП «Оброшин», який частково відремонтували, але потребує постійного догляду.

У п'ятницю водій МАNу розчищав дороги від снігу також в Ставчанах, зокрема на Підгайцях та у Конопниці. До прибирання доріг долучають і приватну техніку, зокрема трактор Інституту сільського господарства та ПП "Оліяр".

На ранок 13 лютого техніка знову виїде на дороги. Однак, враховуючи важкогабаритність МАNу, останній наразі прочищатиме лише центральні дороги об'єднаної громади.

Через вкрай складні погодні умови, коли за три дні випала понадмісячна норма опадів, навіть робота снігоочисної техніки на дорогах є ускладненою. Трактори грузнуть у снігових заметах. Фото без опису

До прибирання доріг в об'єднаній громаді надалі залучають усі можливі ресурси. Негода продовжується, тому прохання з розумінням поставитись та згуртуватсь для подалання наслідків несприятливих погодних умов.