Вітання з Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2021 11:20

Шановна громадо!

День Соборності України щороку відзначаємо в одну й ту ж саму дату – 22 січня. Саме цього дня у 1919 році було проголошено Акт злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Це історичне свято символізує єдність українських земель і відіграє значну роль в історії нашої країни. Під прапором єдиної держави ставали люди різні за своїм походженням та освітою, майновим станом і звичаями. Їх об'єднювало розуміння того, що тільки соборний народ є нацією, яка має шанс на майбутнє.

Сьогодні нам знову і знову доводиться об'єднювати свої сили. Тому, у 102 річницю від Дня проголошення Акту злуки, згадуємо тих, хто століття тому боровся за єдність і уже сучасних Героїв. День Соборності - це день розуміння потреби бути об'єднаними перед викликами сьогодення. Нехай буде соборною, вільною і неподільною наша Україна. Бо допоки ми єдині - Україна непереможна.

Зі святом Соборності!

Слава Україні!